ZpětÚvod Kariéra

Kariéra

Hledáme realitního makléře

Nabízíme:

·         při dodržení pracovních postupů příjem od 50.000,-Kč/měs. ;

·         zaškolení makléřů;

·         neomezené volání do všech sítí vč. internetu;

·         použití kanceláří a firemního zařízení zdarma;

·         možnost kariérního postupu a vybudování vlastního týmu;

·         široká inzerce nemovitostí v celorepublikové inzertní síti;

·         přátelský kolektiv a čestné jednání;

·         hezké pracovní prostředí;

·         práce v Praze i okolí;

Náplň práce:

·         telefonický a osobní kontakt s klienty;

·         práce v terénu i z domova;

·         jednání s novými klienty;

·         nábor nových nemovitostí k pronájmu a prodeji;

·         prohlídky  nemovitostí;

·         asistence během realizace obchodního případu;

·         správa portfolia nemovitostí;

·         práce na PC, analýza a zpracování dat.

·         Pravidelné školení v prodejních dovednostech

Požadujeme:

·        min. SŠ vzdělání;

·         výborné komunikační a vyjednávací schopnosti;

·         samostatnost, spolehlivost, obchodní talent;

·         uživatelskou znalost práce na PC;

·         znalost cizího jazyka výhodou;

·         ochotu pracovat na ŽL u makléřů bez praxe;

Pro koho je pozice vhodná?

Hledáme uchazeče s obchodním duchem, výbornými komunikačními schopnosti, ochotou se průběžně vzdělávat a řešit samostatně úkoly. Práce nabízí velice dobrou příležitost, jak získat vysokou pracovní pozici a k tomu odpovídající měsíční plat. Vhodné i pro absolventa či toho, kdo chce a nebojí se změnit profesní obor!

Hledání nemovitosti

Partneři